Kurs fotografowania wnętrz telefonem

To coś więcej niż kurs...

Opracowałem system, który pozwoli Ci nauczyć się, jak wykorzystywać Twój telefon tak samo jak aparat fotograficzny

i wykonywać nim niezwykłe zdjęcia nieruchomości. Jeśli prezentujesz nieruchomości za pomocą zdjęć, to mój system jest właśnie dla Ciebie.

Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się na czym polega mój system.

Dobre zdjęcia pracują na Ciebie ciągle.
Tak samo jak i te złe.

W dzisiejszych czasach dobre zdjęcia są niemal obowiązkowe, przyciągają wzrok potencjalnych klientów, pokazują nieruchomość w zachęcający sposób, obrazują jej wielkość i walory. Dobre zdjęcia są przepustką do skutecznego pozyskiwania klientów, do skutecznej sprzedaży czy wynajmu nieruchomości.

Złe zdjęcia są jak łatka, przypięta do nazwy Twojej firmy. Jeśli posiadasz portfolio nieruchomości i Twoje zdjęcia są słabej jakości, to taki właśnie wizerunek kreujesz w oczach klientów. Słabe zdjęcia, to słaby wizerunek w internecie. Nie pozwól, aby złe zdjęcia zostawiły Cię w tyle za konkurencją. Odpowiedni do tego aparat masz zawsze przy sobie.

Oto szczegóły kursu fotografowania wnętrz telefonem, który odmieni Cię na lepsze:

W kursie przeprowadzimy sesje zdjęciowe trzech nieruchomości:

Trzy pokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, łazienka.


Na wstępie porozmawiamy o sprzęcie, którego będę używał w trakcie sesji, pokażę Ci jak ustawić telefon do fotografowania, opowiem co jest niezbędne.

Dowiesz się jak przeprowadzić sesję małej łazienki - małe przestrzenie są wymagającą częścią sesji zdjęciowej nieruchomości. Pokażę Ci jak fotografować detale ze statywu, jak komponować kadr z użyciem siatki.

Opowiem Ci o najlepszych ujęciach w nieruchomości tego typu, gdzie mamy dwa małe pokoje, które są tylko częściowo wyposażone, na co zwrócić uwagę w takiej sytuacji.

Dwupokojowe mieszkanie, taras widokowy, balkon oraz zdjęcia na zewnątrz budynku.


Dowiesz się co jest ważne w trakcie fotografowania zewnętrznej części budynku.

Nauczysz się wykorzystywać linie prowadzące do komponowania kadrów.

Pokażę Ci jak ważny jest plan fotografowania nieruchomości, oraz ustalenia poczynione jeszcze przed sesją zdjęciową.

Dowiesz się kiedy fotografować z włączonymi światłami i na co zwrócić uwagę.

Czteropokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka, WC, balkon.


Pokażę Ci jak fotografować puste pomieszczenie, na co zwrócić uwagę, jak komponować kadr aby był on atrakcyjny. Dowiesz się jak tworzyć kadry łączone, czyli takie, na których widać kilka pomieszczeń.

Pokażę Ci jak fotografować, kiedy musisz używać sztucznego oświetlenia, co jest ważne, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Nauczę Cię zasad komponowania kadrów, wysokości, utrzymywania poziomów i pionów na zdjęciach.

NAUCZĘ CIĘ RÓŻNYCH SPOSOBÓW OBRABIANIA TWOICH ZDJĘĆ!

Dam Ci wiedzę i narzędzia, wybór metody obróbki pozostawię Tobie. Otrzymasz ode mnie BONUS, który usprawni Twój proces obróbki.

Photoshop Express - wariant darmowy

Pokażę Ci jak obrabiać zdjęcia prosto na Twoim telefonie. Będzie to najszybszy, darmowy i bardzo skuteczny sposób obrabiania zdjęć. Wymaga jedynie pobrania aplikacji na telefon i stworzenia darmowego konta.

Zalety tej metody: Bez kosztów, bez potrzeby używania komputera, krótki czas obróbki.


Photoshop oraz Lightroom - wariant płatny

Nauczę Cię najbardziej zaawansowanych metod obróbki graficznej. Pokażę Ci mój sposób pracy, porządkowania zdjęć, korzystania z obu tych programów aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Otrzymasz ode mnie pakiet akcji oraz preset do Lightrooma.

Zalety tej metody: Dostęp do zaawansowanych funkcji programów, możliwość wykorzystywania sztucznej inteligencji do pracy nad zdjęciami, większa elastyczność podczas obróbki.

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDA KURS

Obejrzyj wideo i zobacz jak skonstruowany jest kurs

Jest to niezwykle przemyślany system, który przeprowadzi Cię od osoby, które nie jest w stanie wykonać profesjonalnego, dobrego zdjęcia aż do kogoś, kto tworzy bardzo dobre zdjęcia telefonem a następnie jest w stanie wykonać obróbkę w programie graficznym.

Kurs to nie wszystko!

Oprócz kursu otrzymujesz możliwość dołączenia do mojej zamkniętej grupy na Facebooku, związanej z tym kursem i fotografią wnętrz. W cenie jest również moje wsparcie mailowe, jeśli czegoś nie zrozumiesz, albo potrzebujesz dokładniejszego wyjaśnienia to możesz liczyć na moje wsparcie mailowe w każdym momencie Twojego udziału w kursie. Po ukończeniu kursu otrzymasz również certyfikat ukończenia.

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, można zakupić kurs na raty. Operatorem jest znana firma PayU, która oferuje raty 0%. Są to raty bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy kliknąć „KUP KURS”, przycisk znajduje się na dole strony, a następnie podać dane do złożenia zamówienia i w miejscu wyboru formy płatności należy kliknąć „RATY”. Pojawi się możliwość wyboru 5 lub 10 rat 0%.

Tak, po ukończeniu kursu wystawiam Twój imienny certyfikat ukończenia.

Jest to roczny dostęp do platformy, ale istnieje możliwość płatnego przedłużenia na kolejny rok. Wystarczy przesłać do mnie maila z prośbą o przedłużenie dostępu na kolejny rok.

Sprawdzi się każdy w miarę nowoczesny smartphone, najważniejsze aby miał możliwość uruchomienia trybu HDR oraz PRO w telefonie z Androidem. To są dość podstawowe funkcje, ale upewnij się że Twój telefon je obsługuje. W kursie wykonujemy trzy sesje praktyczne, z czego dwie zostały wykonane telefonem Realme 11 PRO a trzecia Iphone 12 PRO. Co do akcesoriów, wymagany jest statyw z głowicą umożliwiającą pracę z pionami oraz poziomami. Jeśli masz wątpliwości co do Twojego urządzenia, to skontaktuj się ze mną mailowo, chętnie pomogę.

System który stworzyłem jest tak skonstruowany, że jest w stanie pomóc rozwinąć się w fotografii wnętrz każdej osobie. Oprócz kursu online, otrzymujesz moje wsparcie mailowe oraz pomoc na zamkniętej grupie na FB, więc jeśli materiał okaże się trudny, to możesz liczyć na moje doświadczenie. Pamiętaj jednak, że to czy ktoś nauczy się fotografii wnętrz, czy też nie, będzie zależał od konkretnej osoby, od tego czy ćwiczy, czy spędza wystarczająco dużo czasu na nauce materiału, a z racji że są to czynniki niezależne ode mnie, to nie mogę zagwarantować, że każdy nauczy się tej sztuki. Mogę za to zagwarantować moje stu procentowe zaangażowanie w proces Twojej nauki.

Moim zadaniem jest Ci pomóc, chcę podzielić się zgromadzoną wiedzą i doświadczeniem. Wiem, że kiedy dzielę się dobrem, to wraca do mnie dwa razy więcej. Z tego tytułu moim nadrzędnym celem jest współpraca. Jeśli mój system, mój sposób przekazywania wiedzy nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to możesz liczyć na zwrot środków w ciągu 14 dni. Oczywiście będę Ci ogromnie wdzięczny, za przesłanie informacji co było nie tak, pozwoli mi to pracować nad sobą, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z mojego produktu.

KOMPLETNY KURS FOTOGRAFII WNĘTRZ TELEFONEM

970
  • Roczny dostęp do platformy z kursem oraz możliwość płatnego przedłużenia
  • Dostęp do zamkniętej grupy kursu fotografowania wnętrz na Facebooku
  • Możliwość otrzymania imiennego certyfikatu ukończenia kursu
  • GRATIS preset do Lightrooma "Fotografia wnętrz" oraz akcje do Photoshopa.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 970ZŁ
NEW

Gwarancja zadowolenia 14 dni

Jeśli kupisz mój kurs, popracujesz z nim, ale uznasz, że mój sposób przekazywania wiedzy nie jest dla Ciebie odpowiedni, to napisz.

Możesz liczyć na wsparcie

Kupując mój kurs możesz liczyć na moje wsparcie i wiedzę. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem, zapraszam Cię do kontaktu, najszybciej za pomocą grupy na Facebooku.

Transparentność

Moim celem jest dzielenie się wiedzą, przekazuję wiedzę, którą zdobyłem podczas setek wykonanych sesji zdjęciowych. Zaufaj praktykowi.

Skuteczne przekazywanie wiedzy wymaga transparentności!
Bardzo dużo tajników odkrywasz w kursie. Nie zdążyłam jeszcze przerobić wszystkiego, ale działam. Ostatnio miałam dyskusję z kimś kto był po kursie u innego instruktora, ale widział Cię w akcji na jakimś spotkaniu Home Stagingu. Ja też widziałam kilka darmowych webinarow innych instruktorów wcześniej i zgodnie uznaliśmy że Ty lepiej przekazujesz wiedzę i bardziej praktyczną. Kurs polecam każdemu 😉
Alicja z Wave Home
Shopping Cart