aUTORSKA METODA NAUKI FOTOGRAFII

To coś więcej niż kurs...

Opracowałem system, który pozwoli Ci nauczyć się, jak wykorzystywać Twój telefon tak samo jak aparat fotograficzny i wykonywać nim niezwykłe zdjęcia nieruchomości. Jeśli prezentujesz nieruchomości za pomocą zdjęć, to mój system jest właśnie dla Ciebie.

Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się na czym polega mój system.

nie gódź się na bylejakość

Dobre zdjęcia pracują na Ciebie ciągle. Tak samo jak i te złe.

W dzisiejszych czasach dobre zdjęcia są niemal obowiązkowe, przyciągają wzrok potencjalnych klientów, pokazują nieruchomość w zachęcający sposób, obrazują jej wielkość i walory. Dobre zdjęcia są przepustką do skutecznego pozyskiwania klientów, do skutecznej sprzedaży czy wynajmu nieruchomości.

Złe zdjęcia są jak łatka, przypięta do nazwy Twojej firmy. Jeśli posiadasz portfolio nieruchomości i Twoje zdjęcia są słabej jakości, to taki właśnie wizerunek kreujesz w oczach klientów. Słabe zdjęcia, to słaby wizerunek w internecie. Nie pozwól, aby złe zdjęcia zostawiły Cię w tyle za konkurencją. Odpowiedni do tego aparat masz zawsze przy sobie.

Oto szczegóły kursu fotografowania wnętrz telefonem, który odmieni Cię na lepsze:

W kursie przeprowadzimy sesje zdjęciowe trzech nieruchomości:

mieszkanie 1

Trzy pokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Na wstępie porozmawiamy o sprzęcie, którego będę używał w trakcie sesji, pokażę Ci jak ustawić telefon do fotografowania, opowiem co jest niezbędne.
Dowiesz się jak przeprowadzić sesję małej łazienki - małe przestrzenie są wymagającą częścią sesji zdjęciowej nieruchomości.
Pokażę Ci jak fotografować detale ze statywu, jak komponować kadr z użyciem siatki.
Opowiem Ci o najlepszych ujęciach w nieruchomości tego typu, gdzie mamy dwa małe pokoje, które są tylko częściowo wyposażone, na co zwrócić uwagę w takiej sytuacji.

mieszkanie 2

Dwupokojowe mieszkanie, taras widokowy, balkon oraz zdjęcia na zewnątrz budynku.

Dowiesz się co jest ważne w trakcie fotografowania zewnętrznej części budynku.
Nauczysz się wykorzystywać linie prowadzące do komponowania kadrów.
Pokażę Ci jak ważny jest plan fotografowania nieruchomości, oraz ustalenia poczynione jeszcze przed sesją zdjęciową.
Dowiesz się kiedy fotografować z włączonymi światłami i na co zwrócić uwagę.

mieszkanie 3

Czteropokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka, WC, balkon.

Pokażę Ci jak fotografować puste pomieszczenie, na co zwrócić uwagę, jak komponować kadr aby był on atrakcyjny.
Dowiesz się jak tworzyć kadry łączone, czyli takie, na których widać kilka pomieszczeń.
Pokażę Ci jak fotografować, kiedy musisz używać sztucznego oświetlenia, co jest ważne, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.
Nauczę Cię zasad komponowania kadrów, wysokości, utrzymywania poziomów i pionów na zdjęciach.

nauczę Cię różnych sposobów obrabiania Twoich zdjęć!

Dam Ci wiedzę i narzędzia, wybór metody obróbki pozostawię Tobie. Otrzymasz ode mnie BONUS, który usprawni Twój proces obróbki.

Photoshop Express - wariant darmowy

Pokażę Ci jak obrabiać zdjęcia prosto na Twoim telefonie. Będzie to najszybszy, darmowy i bardzo skuteczny sposób obrabiania zdjęć.

Zalety tej metody:
Bez kosztów, program jest darmowy
Bez potrzeby używania komputera
Krótki czas obróbki

Photoshop oraz Lightroom - wariant płatny

Nauczę Cię najbardziej zaawansowanych metod obróbki graficznej. Pokażę Ci mój sposób pracy, porządkowania zdjęć, korzystania z obu tych programów aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. GRATIS! Otrzymasz ode mnie pakiet akcji oraz preset do Lightrooma - pozwolą one obrobić wykonane przez Ciebie zdjęcie w niezwykle krótkim czasie.

Zalety tej metody:
Dostęp do zaawansowanych funkcji programów
Możliwość wykorzystywania sztucznej inteligencji do pracy nad zdjęciami
Większa elastyczność podczas obróbki

Sprawdź jak wygląda kurs

Obejrzyj wideo i zobacz jak skonstruowany jest kurs

Jest to niezwykle przemyślany system, który przeprowadzi Cię od osoby, które nie jest w stanie wykonać profesjonalnego, dobrego zdjęcia aż do kogoś, kto tworzy bardzo dobre zdjęcia telefonem a następnie jest w stanie wykonać obróbkę w programie graficznym.

Kurs to nie wszystko!

Oprócz kursu otrzymujesz możliwość dołączenia do mojej zamkniętej grupy na Facebooku, związanej z tym kursem i fotografią wnętrz. W cenie jest również moje wsparcie mailowe, jeśli czegoś nie zrozumiesz, albo potrzebujesz dokładniejszego wyjaśnienia to możesz liczyć na moje wsparcie mailowe w każdym momencie Twojego udziału w kursie. Po ukończeniu kursu otrzymasz również certyfikat ukończenia.

100% zadowolenia UCZESTNIKÓW INNYCH KURSÓW!

Pan Michał bardzo dobrze tłumaczy , wyjaśnia wszelkie wątpliwości, odpisuje na każde pytania , jest bardzo pomocny. Myślę, że warto zapisać się na kurs. Ciekawie przekazywana wiedza. Grupa na FB gdzie można pytać o wszystko odnośnie fotografii, dużo ćwiczeń, które co jakiś czas zadaje Pan Michał. Świetna atmosfera i dużo ciekawych pojęć. Polecam 👍

Ewa Kurpiecka

Najczęściej zadawane pytania:

Czy jest możliwość zakupu na raty?

Tak, można zakupić kurs na raty. Operatorem jest znana firma PayU, która oferuje raty 0%. Są to raty bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy kliknąć "KUP KURS", przycisk znajduje się na dole strony, a następnie podać dane do złożenia zamówienia i w miejscu wyboru formy płatności należy kliknąć "RATY". Pojawi się możliwość wyboru 5 lub 10 rat 0%.

Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat?

Tak, po ukończeniu kursu wystawiam Twój imienny certyfikat ukończenia.

Na jak długo otrzymam dostęp do kursu online?

Jest to roczny dostęp do platformy, ale istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia na kolejny rok. Wystarczy przesłać do mnie maila z prośbą o przedłużenie dostępu na kolejny rok.

Jaki telefon jest wymagany? Czy muszę mieć jakieś akcesoria? Iphone czy Android?

Sprawdzi się każdy w miarę nowoczesny smartphone, najważniejsze aby miał możliwość uruchomienia trybu HDR oraz PRO w telefonie z Androidem. To są dość podstawowe funkcje, ale upewnij się że Twój telefon je obsługuje. W kursie wykonujemy trzy sesje praktyczne, z czego dwie zostały wykonane telefonem Realme 11 PRO a trzecia Iphone 12 PRO. Co do akcesoriów, wymagany jest statyw z głowicą umożliwiającą pracę z pionami oraz poziomami. Jeśli masz wątpliwości co do Twojego urządzenia, to skontaktuj się ze mną mailowo, chętnie pomogę.

Czy mogę mieć pewność że nauczę się fotografii wnętrz?

System który stworzyłem jest tak skonstruowany, że jest w stanie pomóc rozwinąć się w fotografii wnętrz każdej osobie. Oprócz kursu online, otrzymujesz moje wsparcie mailowe oraz pomoc na zamkniętej grupie na FB, więc jeśli materiał okaże się trudny, to możesz liczyć na moje doświadczenie. Pamiętaj jednak, że to czy ktoś nauczy się fotografii wnętrz, czy też nie, będzie zależał od konkretnej osoby, od tego czy ćwiczy, czy spędza wystarczająco dużo czasu na nauce materiału, a z racji że są to czynniki niezależne ode mnie, to nie mogę zagwarantować, że każdy nauczy się tej sztuki. Mogę za to zagwarantować moje stu procentowe zaangażowanie w proces Twojej nauki.

Czy jeśli nie będę zadowolony, to otrzymam zwrot środków?

Moim zadaniem jest Ci pomóc, chcę podzielić się zgromadzoną wiedzą i doświadczeniem. Wiem, że kiedy dzielę się dobrem, to wraca do mnie dwa razy więcej. Z tego tytułu moim nadrzędnym celem jest współpraca. Jeśli mój system, mój sposób przekazywania wiedzy nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to możesz liczyć na zwrot środków w ciągu 14 dni. Oczywiście będę Ci ogromnie wdzięczny, za przesłanie informacji co było nie tak, pozwoli mi to pracować nad sobą, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z mojego produktu.

SKUTECZNY ZESTAW

KOMPLETNY KURS FOTOGRAFII WNĘTRZ TELEFONEM

970zł

Roczny dostęp do platformy z kursem oraz możliwość bezpłatnego przedłużenia
Mailowe wsparcie fotografa wnętrz z wieloletnim doświadczeniem
Dostęp do zamkniętej grupy kursu fotografowania wnętrz na Facebooku
Możliwość otrzymania imiennego certyfikatu ukończenia kursu
GRATIS preset do Lightrooma "Fotografia wnętrz" oraz akcje do Photoshopa.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 970ZŁ

„Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie"

Wykorzystaj tę szansę i uczyń z Twojego telefonu narzędzie pracy. Fotografia wnętrz jest niezwykle pasjonująca, daj się pochłonąć. 

kontakt@celedukacja.pl