kurs online

Sztuka Fotografowania Telefonem

od prostych ujęć do wyjątkowych obrazów

jak przestać robić nudne, powtarzalne zdjęcia?
To łatwiejsze niż myślisz.
Zobacz jak łatwo możesz to osiągnąć.

Fotografia mobilna jest dziś codziennością, każdy ma w kieszeni aparat i w ciągu dosłownie trzech sekund jest w stanie wykonać zdjęcie. Niestety bardzo często zdjęcia te są nudne, nieprzemyślane, skomponowane na szybko. Nie musi tak być! Każdy może robić lepsze zdjęcia. Dosłownie. Do tworzenia niesamowitych obrazów w żadnym wypadku nie potrzeba talentu. Potrzebna jest wiedza, przygotowanie merytoryczne, uwrażliwienie na pewne elementy, które są niezwykle istotne podczas fotografowania i umiejętność ich wykorzystania. Właśnie to wszystko otrzymasz w moim kursie fotografowania telefonem.

Jest to niezwykle skuteczny sposób nauki, kurs online, który przeniesie Cię w fascynujący świat fotografii mobilnej. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem telefonu, kurs dostarczy Ci cennych umiejętności i wiedzy, które pozwolą Ci tworzyć niesamowite zdjęcia za pomocą Twojego smartfona.

Oprócz dostępu do platformy z kursem, otrzymasz dostęp do zamkniętej fotograficznej grupy na Facebooku. Takie połączenie oferuje najlepsze rezultaty, ponieważ w trakcie kursu uczysz się praktyki popartej teorią, następnie ćwiczysz nowo zdobytą wiedzę w trakcie sesji zdjęciowych a jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, to możesz skorzystać z wiedzy mojej oraz pozostałych osób na zamkniętej grupie fotograficznej.


Ponad 30 lekcji

Kurs składa się z ponad 30 wartościowych lekcji. Większość z nich to realne sesje zdjęciowe, podczas których widzisz ekran mojego telefonu. Nie ukrywam niczego, robię wszystko abyś zrozumiał/zrozumiała jak najdokładniej wszystkie zagadnienia zawarte w kursie. Praktyka jest jedynym sposobem na opanowanie sztuki fotografowania i sprawienie aby Twoje zdjęcia stały się nieporównywalnie lepsze niż do tej pory. Zaskocz wszystkich nowo zdobytą wiedzą.

Obróbka w bezpłatnym oraz płatnym programie

W kursie zawarłem dwie lekcje, dwa warianty obróbki. Jeden w darmowym programie Photoshop Express a drugi w standardowej wersji Photoshopa. Dowiesz się wszystkiego na temat podstaw. Nauczysz się jak działają poszczególne "suwaki", jaki jest ich wpływ na zdjęcie. Pokażę Ci jak usuwać niedoskonałości na zdjęciach portretowych, wyrównywać oświetlenie twarzy, balans bieli, jak poprawić geometrię wiele, wiele innych.

Wsparcie na FB

Po zakupie kursu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB. Jest to grupa dla fotografów tradycyjnych jak i mobilnych. Możesz liczyć na merytoryczne wsparcie, realną ocenę Twoich zdjęć i niezastąpione wskazówki jak robić jeszcze lepsze zdjęcia. Będziesz brać udział w regularnych ćwiczeniach fotograficznych według zadanego scenariusza zdjęciowego. Wszystko po to, aby Twoja fotografia stała się jeszcze lepsza.

certyfikat ukończenia

Po ukończonym kursie otrzymasz ode mnie certyfikat. Warunkiem jego otrzymania, oprócz ukończenia kursu, jest przesłanie mi jednego z Twoich najlepszych zdjęć z opisem użytych parametrów. Muszę mieć pewność, że nabyłeś umiejętność wykonywania świadomych zdjęć.

Z ilu modułów składa się kurs i co zawiera każdy z nich?

Kolejność modułów jak i ich zawartość zostały przemyślane tak, aby przygotować Cię merytorycznie przed każdym kolejnym etapem. Kurs składa się z ponad 30 wartościowych nagrań wysokiej jakości. Zawiera pliki do pobrania i ćwiczenia.

1. Wprowadzenie do kursu

Na początku kilka spraw organizacyjnych, które ułatwią pracę z kursem. W tym module porozmawiamy również o sprzęcie, o tym czy potrzebny jest bardzo drogi sprzęt i czy to telefon robi fotografa.

-Wprowadzenie do kursu

-Mentalne przygotowanie do kursu

4. Kompozycja fotograficzna

Kompozycja jest jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym elementem fotografii. Przygotowałem aż 7 lekcji o tym, jak komponować kadry z wykorzystaniem: obramowania, promieni światła, linii prowadzących, odbić czy linii siatki w telefonie. Każda kompozycja to oddzielna sesja zdjęciowa.

-Wprowadzenie do kompozycji

-Linie prowadzące. Sesja w plenerze

-Trójpodział. Sesja w plenerze

-Linia horyzontu. Sesja w plenerze

-Promienie światła. Sesja w plenerze

-Obramowanie. Sesja w plenerze

-Odbicia. Sesja w plenerze

-Złota spirala. Sesja w plenerze

2. Nauka teorii przez praktykę

Jest to niezwykle istotny moduł. W ponad 10 lekcjach dowiesz się jak działa tryb PRO, nauczysz się podstaw fotografii, tego czym jest ISO, przysłona, czas naświetlania. Dowiesz się jakie są zależności pomiędzy parametrami. Po tym module będziesz dysponował szeroką wiedzą z dziedziny podstaw fotografii.

-Tryby fotograficzne, wszystko co musisz wiedzieć

-Zdjęcie standardowe. Co skrywa ten tryb?

-Zdjęcie standardowe w praktyce

-Tryb portretowy w telefonie

-Tryb PRO. Wprowadzenie

-Tryb PRO WB oraz ostrość

-Ostrość ĆWICZENIE

-Czym jest ISO?

-Czas naświetlania.

-ISO, czas naświetlania ĆWICZENIE

-EV w trybie PRO

5. Obróbka w programach graficznych

Ogromną częścią współczesnej fotografii jest obróbka. W kursie znajdziesz dwie obszerne lekcje na ten temat. Pierwsza dotyczy obróbki w darmowym programie Photoshop Express a druga w płatnej wersji Photoshopa.

-Obróbka graficzna. Słowo wstępu

-Obróbka graficzna w darmowym programie Photoshop Express

-Obróbka graficzna w standardowej, płatnej wersji Photoshop

3. Fotograficzne sesje zdjęciowe

W tym module przejdziemy do praktyki. Pokażę Ci jak ustawiać parametry w konkretnych sytuacjach fotograficznych. Zabiorę Cię na sesję portretową, krajobrazową, nocną z wykorzystaniem długiego czasu naświetlania, sesję MACRO oraz taką, w czasie której przećwiczymy ogromnie istotną umiejętność - zamrożenie ruchu na zdjęciu.

-Plenerowe sesje zdjęciowe. Wstęp

-Portret w trybie PRO. Plener

-Portret w trybie portretowym. Plener

-Krajobraz w trybie PRO. Plener

-Krajobraz w trybie standardowym. Plener

-Sesja nocna. Długi czas naświetlania. Miasto

-Sesja MACRO. Plener

-Zamrożenie ruchu. Plener

6. Zakończenie kursu

Lekcja na podsumowanie i zakończenie kursu. Koniec kursu nie oznacza końca nauki fotografii, wręcz przeciwnie. Otrzymasz dostęp do grupy na FB, gdzie w każdej chwili otrzymasz niezbędną pomoc i wsparcie.

-Zakończenie kursu

Nadszedł czas, aby odmienić Twoją fotografię

Życie jest za krótkie na bylejakość.
Rozpocznij tą niezwykłą przygodę właśnie teraz.

teraz jedyne:

197zł

BLIK - KARTA - PAYU - KOD RABATOWY

Roczny dostęp do platformy z kursem online, z możliwością darmowego przedłużenia
Nieograniczony czasowo dostęp do grupy na FB
Ekskluzywne zniżki na obecne i przyszłe kursy
Certyfikat ukończenia kursu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to: 197zł


OPINIA NA TEMAT KURSU

Kurs rewelacja. Myślę że to był bardzo dobry pomysł. Instruktor naprawdę dobrze tłumaczy i jestem w stanie zrozumieć te wszystkie parametry. Świadomość robienia zdjęć. Cieszę się, że się przyłączyłam do grupy, że mogę podzielić się swoimi zdjęciami, że ktoś może je ocenić. Świadomość, że robię dobre zdjęcia jest takim fajnym uczuciem. Jestem z siebie dumna. Uczę się i teraz mogę coraz więcej od siebie wymagać, bo wiem, że dam radę 😊
Polecam z czystym sumieniem

-Aneta


SŁOWO OD AUTORA

Do tej pory każda osoba, która zdecydowała się na współpracę ze mną była zadowolona. Każda z osób mogła i może liczyć na moje wsparcie. Twoja edukacja to nasz wspólny cel. Kurs który stworzyłem, jest kompletnym i kompleksowym narzędziem, które jeśli tylko odpowiednio wykorzystane przeniesie Twoje umiejętności na niespotykany do tej pory poziom. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszam Cię do kontaktu.

-Michał Bidziuch

kontakt@celedukacja.pl